Jak si zarezervujete místo


Organizační program  uzavřených lekcí jógy v klubu Fialka a pravidla

Lekce se hradí jako tříměsíční bloky. Není možno navštěvovat pouze jednotlivé hodiny.

Jedno z pravidel jamy (jogová doporučení pro ovládnutí ega) je TAPAS, což znamená sebekázeň. Chceme-li se tedy něčemu naučit, nebo si prohlubovat své dosavadní vědomosti, je třeba se dané věci či aktivitě pravidelně věnovat. Předplatné tedy slouží jako motivace k vaší pravidelné praxi a je stanoveno vždy na 3 měsíce (duben-červen, září-listopad, leden-březen). Zahrnuje počet lekcí dle rozvrhu  x cenu za lekci.

Cena za období duben-červen pro 12 lekcí v úterý bude celkem 1080,-Kč.

Cena za období duben-červen pro 10 lekcí ve čtvrtek bude celkem 900,-Kč.

Cena za období duben-červen pro 10 lekcí v neděli bude celkem 900,-Kč.

Důležité upozornění

Netuším proč, ale opět se roznemohl nešvar “ Proč nemůžu dnes jít na lekci?“ Člověk je obecně tvor líný, takže 70% neúčasti je jednoduše lenost. Myslíme si, že ji překonáme a na poslední chvíli lenost stejně vyhraje a dostávám zprávy, že nemáte hlídání, nebo moc sněží, moc prší, náledí, náhlá návštěva, bolest hlavy…. Jenže já nejsem paní učitelka a zkoumat to nebudu. 🙂

Pracovní vytížení a dlouhodobě trvající nemoc je o domluvě a zcela z jiného soudku. S leností to nemá nic společného.

Vaši trvalou rezervaci zruším, kdykoliv si budete přát.

Z mé strany ji zruším po domluvě s vámi. Pokud se opakovaně nedostavíte na lekci – byť včas – rušíte své místo na lekci,  nabídnu vám místo náhradníka a vaše místo bych ráda nabídla náhradníkovi.

Pokud neodchodíte lekce, již uhrazené předplatné se nevrací. 

Je také možné své předplatné přenechat jiné osobě jako náhradu za vás.

 

Rezervace míst provádějte přes mail: petra_fialova@email.cz, či přímo ve studiu. Rezervace je platná až po uhrazení celé částky hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle rozvrhu, nebo zasláním částky na učet: 107-9766500237/0100. Jako variabilní symbol uved´te své telefonní číslo a do zprávy pro příjemce zadejte celé své jméno.

Děkuji vám, Petra

 

Kambodža Pre Rup Temple